Dom letniskowy / domki kempingowe

Dane teleadresowe
adres: Danowskie, 16-304 Danowskie
woj. podlaskie
Zobacz na mapie
telefon: 504 611 xxx Pokaż numer
email: Wyślij email
ocena: Brak | Dodaj opinię
Duży dom letniskowy na prywatnej działce o pow. 1800m2. Składa się z dwóch identycznych i niezależnych części. Wejścia do każdej części są po przeciwnych stronach budynku. Na działce znajduje się miejsce na ognisko z grilem stacjonarnym oraz grile przenośne dla każdej ze stron. Plaża nad jeziorem Blizna oddalona jest o ok. 60 m od domu, posiada kąpielisko, pomost oraz zjeżdżalnię wodną dla dzieci i dorosłych. 50 m od domu jest bar restauracyjny z zestawami posiłków różnymi na każdy dzień tygodnia. Wokół miejscowości lasy Puszczy Augustowskiej oraz Wigierskiego Parku Narodowego. Świetna baza wypadowa dla rowerzystów, obfitująca w ciekawe szlaki pieszo - rowerowe wokół jeziora Wigry - ok. 3 km. Do granicy litewskiej w Ogrodnikach ok. 20 km. Można wybrać się na wycieczki do Druskiennik i Wilna.

Część I: PARTER: Salon telewizyjno - wypoczynkowy z jadalnią, pokój 2 osobowy, w pełni wyposażona kuchnia, komfortowa łazienka z prysznicem, PIĘTRO: pokój 2 osobowy, pokój sypialny 4 osobowy, łazienka (wc + umywalka). Przed domem teras ze stołem i siedziskami. Powierzchnia z piętrem ponad 100m2. Max. 8 osób.

Część II: PARTER: Salon telewizyjno - wypoczynkowy z jadalnią, pokój 2 osobowy, w pełni wyposażona kuchnia, komfortowa łazienka z prysznicem, PIĘTRO: pokój 2 osobowy, pokój sypialny 4 osobowy, łazienka (wc + umywalka). Przed domem teras ze stołem i siedziskami. Powierzchnia z piętrem ponad 100m2. Max. 8 osób.

W sezonie lipiec - sierpień rezerwacje min. 5 dniowe, maj, czerwiec, wrzesień możliwość krótszych pobytów oraz weekendów. Cena za wynajęcie jednej części zależy od ilości osób i czasu pobytu, a także terminu i waha się w granicach 240-360 zł za dobę.Idealne miejsce do wypoczynku dwóch kilkuosobowych rodzin. Kilka rodzin może wynająć cały dom.
Oferujemy:
  • pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe
  • noclegi od 40 do 50 zł
  • 16 miejsc noclegowych
Ogłoszenie aktualizowano: 2018-10-16 09:33:23

Dom Do Wynajęcia

domki Danowskie
Zapraszamy Państwa serdecznie do drewnianego komfortowego domu w miejscowości ... Noclegi już od 50 zł

Wigierska Osada

domki Danowskie
Zapraszamy do wypoczynku w Osadzie Wigierskiej położonej w miejscowości Danowskie.... Noclegi już od 40 zł

Domek Letniskowy...

domki Danowskie
Witamy! Zapraszamy do Domku letniskowego, który położony jest w miejscowości ... Noclegi już od 25 zł

Domek letniskowy...

domki Danowskie
Szanowni Państwo! Zapraszamy serdecznie do naszego domu w przeuroczej miejscowości ... Noclegi już od 30 zł